САП погодила НАБУ обвинувачення міністру й кільком головам ОДАСпеціалізована антикорупційна прокуратура погодила звинувачення одному з міністрів та кільком головам обласних державних адміністрацій. Об этом сообщает 0562ua.com со ссылкой на СМИ.


Про це керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ехо України" 8 липня.


"Процес роботи триває, детективи працюють. Наприклад, сьогодні ми погодили повідомлення про підозру одному з міністрів. І зараз задача детективів – належним чином вручити цю підозру", – сказав він.


"Також іде процес погодження, обговорюється процес повідомлення підозр деяким губернаторам, чинним поки що, суддям", – заявив Холодницький.


"Робота йде, і детективи свою роботу роблять, прокурори наглядають. Там, де є консенсус, де є достатня доказова база суспільство буде бачити результати публічно. Ми їх не будемо приховувати", – додав він.

Нагадаємо: у червні Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відкрила дисциплінарне провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького через порушення в електронних деклараціях.


Центр протидії корупції поскаржився на Холодницького до КДКП, тому що очільник САП не задекларував частину доходу в деклараціях за 2016-2017 рр.


У березні департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури готував текст підозри Холодницькому.


Перший епізод стосувався підбурення Холодницьким свідка до неправдивих свідчень і штучного створенням доказів захисту. Йдеться про провадження щодо спроби дачі хабара в.о. міністру охорони здоров’я Уляні Супрун.


Другий епізод стосувався втручання в діяльність судді з метою завадити виконанню ним службових обов’язків та домогтися винесення неправосудного рішення.


26 липня 2018 року комісія прокурорів на основі свідчень прокурорів САП та людей, пов’язаних із матеріалами прослуховування з його кабінету виснесла Холодницькому догану.


Згодом Холодницький заявляв, що його знову прослуховує Національне антикорупційне бюро.


Також він відмовлявся йти у відставку через позицію директора НАБУ Артема Ситника.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/sap-pogodila-nabu-obvinuvachennya-m-n-stru-i-k-lkom-golovam-oda”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя