Посадові оклади для держслужбовців судів та установ системи правосуддя: затверджено схему

Посадові оклади для держслужбовців судів та установ системи правосуддя: затверджено схему

У середу, 12 лютого, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 358», передає прес-служба ДСА.

Об этом сообщает Руспрес

«Постановою Уряду затверджено нову Схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів.

Участь у засіданні Кабінету Міністрів України взяв Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк. Очільником ДСА України надано обґрунтування важливості затвердження Схеми посадових окладів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя саме в запропонованій органами судової влади редакції.

Відповідно до затвердженої Схеми посадові оклади державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя збільшено в порівнянні з 2019 роком», — повідомили у ДСА.

Раніше «Судово-юридична газета» вела трансляцію засідання комітету, який розглядав питання про заморожування зарплат суддів та про скасування адвокатської монополії.

Крім того, голова Ради суддів України Богдан Моніч заявляв, що «подання законопроекту 2670 не варто розглядати як невиконання обіцянки, це ігнорування законодавчо закріпленого доручення парламенту щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя у необхідному обсязі».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/sud-info/160980-posadovi-okladi-dlya-derzhsluzhbovtsiv-sudiv-ta-ustanov-sistemi-pravosuddya-zatverdzheno-skhemu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя