Перевіритися на коронавірус, не виходячи з дому: у мережі запустили унікального бота

Центри з контролю і профілактики захворювань в США у співпраці з обчислювальним сервісом Microsoft Azure розробили бота по імені Clara, який допоможе перевірити себе на наявність коронавірусу Covid-19, не виходячи з дому.

Об этом сообщает Преступная Россия

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Naked Science.



Loading...

Видання зазначає, спеціальна програма допоможе з’ясувати, чи свідчать ваші симптоми про наявність Covid-19 або ви просто панікуєте.

Відомо, що програма використовує технології штучного інтелекту і дозволяє аналізувати симптоми Covid-19. Таким чином розробники намагаються знизити навантаження на медиків, які зможуть приділяти більше часу дійсно важким пацієнтам.

Творці бота попереджають, що він не призначений для остаточної постановки діагнозу або самолікування.

На жаль, Clara поки доступна тільки для жителів Сполучених Штатів. Як відомо, в США захворіли 46 тисяч 450 осіб. Крім того, США входять в топ-10 за кількістю смертельних випадків від коронавірусу Covid-19.

Як повідомлялося раніше, по всьому світу з початку пандемії вже померли 16 тисяч 595 осіб. Захворіли 383 тисячі 944 осіб. Вилікувались 101 911 пацієнтів.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/24/perevirytysya-na-koronavirus-ne-vyhodyachy-z-domu-u-merezhi-zapustyly-unikalnogo-bota/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя